سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه

برگزاری دوره های آموزشی server + و A+و معرفی نفرات برتر

پس از برگزاری دوره آموزشی چهل ساعته server + و A+، روز چهارشنبه هفتم مهرماه، آزمون این دوره نیز در مرکز آموزش ضمن خدمت شهرداری ارومیه برگزار و با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

برگزاری دوره های آموزشی server + و  A+و معرفی نفرات برتر
پس از برگزاری دوره آموزشی چهل ساعته server + و  A+، روز چهارشنبه هفتم مهرماه، آزمون این دوره نیز در مرکز آموزش ضمن خدمت شهرداری ارومیه برگزار و با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آمار و فناوری اطلاعات: این آزمون که با شرکت سی نفر از کارکنان حوزه فناوری مناطق، سازمان‌ها و ادارات شهرداری ارومیه برگزار شد، به ترتیب آقایان: محمد آژند (از سازمان فاوا)، علی جوانی (سازمان فاوا)، احدعباس‌زاده (معاونت شهرسازی)، خانم ندا سلطانی (از منطقه چهار) و آقای مرتضی نوری (معاونت عمرانی) نمرات برتر را كسب نمودند. مدیرعامل سازمان آمار و فناوری اطلاعات با تاکید بر اینکه، حضور منظم در این دوره یکی از عوامل موفقیت و پیشرفت علمی کارکنان می‌شود، تصریح کرد:  خانم ندا سلطانی به عنوان منظم‌ترین فرد از بین شرکت کنندگان انتخاب شدند. 

در پایان از زحمات برگزار کنندگان این دوره و آزمون، آقاي قربانی فر رئیس مرکز آموزش ضمن خدمت شهرداری  و همكاران ايشان متقدیر و تشکر به عمل آمد.
Print
دسته ها: اخبار
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان