اخبار کل سازمان

ضرورت مدیریت شهر با تمرکز بر تبادل داده های شهری/ اشتراک دیتا در حوزه های خدمات رسان عامل سرویس دهی بهتر به شهروندان است

ضرورت مدیریت شهر با تمرکز بر تبادل داده های شهری/ اشتراک دیتا در حوزه های خدمات رسان عامل سرویس دهی بهتر به شهروندان است

رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه عنوان کرد:

نویسنده: روابط عمومی/پنجشنبه, 22 خرداد,1399/دسته ها: اخبار, اخبار IT

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات شهرداری ارومیه، هشتادمین نشست کمیته فاوا کلانشهرها بصورت مجازی با حضور مدیران عامل فناوری اطلاعات شهرداری کلانشهرهای کشور برگزار شد.

 

در این نشست یاسر اسدپور رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه به ارائه گزارش از اقدامات انجام شده در راستای اجرای پروژه تعامل پذیری بین دستگاه های اجرایی در ارومیه پرداخت.

 

وی همچنین به ضرورت ارتباط شهرداری با GSB در راستای ارائه سرویس های شهروندی بیشتر به شهروندان اشاره کرد و با پیشنهاد اسدپور مقرر شد دبیرخانه کلانشهرها جلسه ای حضوری با ناظمی معاون وزیر ارتباطات فناوری اطلاعات و همچنین باقری اصل مسئول شورای تعامل پذیری دولت برگزار کند.

 

اسدپور هدف از این جلسه را زمینه ارتباط شهرداری های کشور با سرویس GSB و PGSB عنوان کرد که گام بزرگی در راستای اشتراک دیتا بین حوزه های خدمات رسان در راستای ارائه سرویس بهتر به شهروندان است.

رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه در ادامه به ضرورت بهرمندی شهرداری ها از دیتا های موجود در پروژه ملی GNAF پرداخت و گفت: باید پیگیری های انجام شده از وزارتICT و شرکت پست استان انجام بگیرد.

 

اسدپور به ارائه گزارش از پروژه فیبر نوری اختصاصی شهرداری ارومیه پرداخت و سپس تبادل نظر در خصوص مذاکرات انجام شده با FCP ها و تجربیات کلانشهرها در خصوص واگذاری فیبر نوری به صورت مشارکتی و ارائه مدل بهینه سخنرانی کرد.

 

همچنین با پیشنهاد وی مقرر شد با هماهنگی فاوای شهرداری تهران دکتر حناچی در جلسه هیئت دولت با وزیر دادگستری در خصوص اشتراک دیتا بین اداره کل ثبت اسناد کشور با شهرداری ها مذاکره کند که این موضوع می تواند خیلی از مراجعات حضوری شهروندان به شهرداری را کاهش دهد.

 

در پایان این نشست رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه درباره چگونگی بهره مندی شهرداری از دیتاهای موجود در پروژه مربوطه با مدیران عامل سایر کلانشهرها به تبادل نظر پرداخت

تعداد نمایش ها (164)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

x
تصویر روز
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ارومیه می باشد.
دی ان ان